2021 йил 7 октябр куни «Universal Sug'urta» Акциядорлик жамияти акциядорларнинг навбатдан ташқари йиғилишини ўтказиш тўғрисида ахборот
«Universal Sug’urta» Акциядорлик жамияти , жойлашган манзили (почта манзили): Тошкент шахар, Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кўчаси 218-220, e-mail: info@uns.uz, 2021 йил 7 октябрь куни соат 15-00да Тошкент шахар, Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кўчаси 218-220 уйда жойлашган манзилда акциядорларнинг навбатдан ташқари умумий йиғилиши бўлиб ўтиши тўғрисида хабар қилади. Йиғилишнинг кун тартибидаги масалалар қуйидагилардан иборат:
3. Жамият Кузатув кенгаши аъзолари ваколатини муддатидан аввал тўхтатиш.
4. Жамият Кузатув кенгаши аъзоларининг янги таркибини сайлаш;
Умумий йиғилишини ўтказиш тўғрисида хабар бериш учун – 2021 йил 9 сентябрь;
Акциядорларнинг йиллик умумий йиғилишида иштирок этиш ҳуқуқига эга акциядорларнинг реестрини тузиш санаси: 2021 йил 3 октябрь.

АО «Universal Sug’urta», расположенное по адресу (почтовый адрес): г. Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Буюк Ипак Йули 218-220, e-mail: info@uns.uz, сообщает о проведении внеочередного общего собрания акционеров 07 октября 2021 года в 15-00 часов по адресу: г. Ташкент, улица Буюк Ипак Йули 218-220 с нижеследующей повесткой дня:
для оповещения о проведении общего собрания 09 сентября 2021 года;
имеющих право на участие на общем собрании акционеров: 03 октября 2021г.
Ознакомиться с материалами, подлежащими предоставлению акционерам и представителю государства при подготовке к проведению внеочередного общего собрания акционеров, можно по следующему адресу: город Ташкент, ул. Буюк Ипак Йули 218-220 с 10 – 00 часов до 16 – 00 часов, в рабочие дни. При регистрации для участия в собрании акционер должен иметь при себе паспорт или иной документ удостоверяющий личность в соответствии с действующим законодательством Республики Узбекистан, а представитель акционера, кроме того, - надлежаще оформленную доверенность. Телефоны для получения дополнительной информации: (+99871) 266-90-14, 266-90-16.